BIP - Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Toruniu
[Statystyki ogladalności]   [Dziennik zmian]   [Mapa serwisu]
Aktualności Dane podstawowe Informacje o podmiocie Dane teleadresowe Władze i struktura organizacyjna Struktura organizacyjna Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego Instrukcja załatwiania spraw Skargi i wnioski Klauzula Informacyjna Oficjalne dokumenty Statut Regulamin Organizacyjny Komunikat GINB Inne informacje i dokumenty Rejestry i ewidencje Plany kontroli Mienie Oświadczenia majątkowe Informacje nieudostępnione w BIP Sprawozdania finansowe PINB Informacje o biuletynie Redakcja BIP Kontakt Instrukcja obsługi Zamówienia publiczne Zapytanie o cenę na wykonanie robót zabezpieczających na terenie nieruchomości przy ul. Wodociągowej 17 w Toruniu Zapytanie o cenę na wykonanie robót zabezpieczających na terenie nieruchomości przy ul. Poznańskiej 113 w Toruniu Ogłoszone W toku Rozstrzygnięte Zapytanie o cenę za wykonanie zabezpieczenia przed dostępem osób postronnych do opuszczonego budynku mieszkalnego przy ul. Łubinowej 15 Zapytanie o cenę za wykonanie zabezpieczenia przed dostępem osób postronnych do opuszczonego budynku mieszkalnego przy ul. Bydgoskiej 26 Zapytanie o cenę za wykonanie zabezpieczenia przed dostępem osób postronnych do opuszczonego budynku mieszkalnego przy ul. Parkowej 20 Informacja o unieważnieniu zapytania ofertowego Zapytanie o cenę za wykonanie ekspertyzy stanu technicznego budynku mieszkalnego przy ul. Parkowej 20 Zapytanie o cenę na wykonanie robót budowlanych Pliki do pobrania Druki na rozpoczęcie robót budowlanych Druki na zakończenie robót budowlanych Wniosek o wszcęcie uproszczonego postępowania legalizacyjnego Praca w PINB Dane o naborze Dostępność
od: 2007-06-11
suma odsłon: 382393

ostatnia edycja treści:
2021-08-27 13:28:14
Dziennik zmian - archiwalna wersja artykułu
Statut
data akcji: 2012-07-06 11:54:20
wykonał: Karol Dargiel
typ akcji: Dodanie akapitu

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego Powiatu Grodzkiego w Toruniu jest oragnem administracji rządowej, wchodzącym w skład administracji zespolonej powiatowej, wykonującym zadania nadzoru budowlanego na terenie Miasta Torunia.

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego Powiatu Grodzkiego w Toruniu jako organ nadzoru budowlanego I instacji podlega Kujawsko-Pomorskiemu Wojewódzkiemu Inspektoratowi Nadzoru Budowlanego w Bydgoszczy.

utworzono: 2007-06-10 12:05 przez: Karol Dargiela
aktywne od dnia: 2007-06-10 12:05
ilość odsłon podstrony: 957
Aktualna wersjaRepozytorium tego artykułu